piątek, 16 października 2015

Warsztaty Koralikowe w Kielcach

Odbędą się już za miesiąc. Otrzymywałyśmy w ostatnim czasie wiele zapytań, czy planujemy coś zorganizować. Odpowiedzi nie mogły być inne,  - oczywiście :)
I tak, szybciutko ustaliłyśmy termin, zarezerwowałyśmy salę, wykonałam ulotkę i już dziś ogłaszam, że najbliższe Warsztaty Koralikowe odbędą się ... uwaga, uwaga!!!
 w sobotę - 14.11.2015

Okazuje się, że czas jesienno-zimowy jest najlepszym momentem na zorganizowanie tego typu zajęć. Rękodzieło obecnie jest na topie i co mnie cieszy, wiele osób szuka czegoś dla siebie, czym będą mogły się zająć w długie zimowe wieczory. W końcu każdy z nas chce jak najefektywniej spędzić, ten ponury okres. Niezmiernie nam miło, że tak szerokiemu gronu wyroby z koralików przypadły do gustu i są wśród Was chętni, by nauczyć się czegoś właśnie w tej dziedzinie.

Także, z tymi już zdecydowanymi do zobaczenia, a jeżeli Wy nie macie co ze sobą zrobić popołudniami, a wieczory spędzacie, leżąc pod ciepłym kocem przed telewizorem, przyjdźcie na nasze zajęcie, a my pokażemy Wam, że wolne chwile można spożytkować bardziej produktywnie. 
Zbliżają się Święta i zapewne niektórzy z Was już myślą o prezentach dla bliskich, a wyroby z koralików są świetnym pomysłem na oryginalny i niepowtarzalny upominek.
Nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym roku obdarować najbliższe nam osoby samodzielnie wykonaną biżuterią.
 Zapraszamy Was serdecznie na lekcje koralikowania :)
Prześlij komentarz