wtorek, 26 maja 2015

Wieści od Art Vision

Moja mała aktywność i częstotliwość dodawania postów mogłaby sugerować, że nic nie robię i w związku z tym nie mam nic nowego do zaprezentowania. Otóż nic bardziej mylnego, ostatnio tak intensywnie pracowałam, że zapomniałam o wszystkich innych ważnych sprawach, między innymi o blogu. Sorry! :) Nic na to nie poradzę, że jak już zasiądę do jakiegoś projektu, to całkowicie mnie pochłania i wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Tyle razy powtarzałam sobie, że będę systematycznie zamieszczać posty, ale obiecanki cacanki. Zatem poprawy obiecywać już nie będę, bo kiepsko, jak widać mi to idzie.Do zamieszczenia tego wpisu zmobilizowałam się, gdyż chciałam Wam zdradzić coś niecoś na temat mojej współpracy ze sklepem Coricamo (cały asortyment tu), który oferuje materiały i akcesoria do różnorodnych technik rękodzieła oraz wydaje dwa czasopisma "Igłą Malowane" i "Twórcze Inspiracje". Właśnie w tym drugim z czasopism, którego najbliższy numer pojawi się w kioskach już 18 czerwca, ukaże się instrukcja na wykonanie koralikowego etui, autorstwa mojej skromnej osoby. 

Gotowe wdzianko dla telefonu wygląda tak:Jeżeli chcecie sami takie wykonać, już dziś zachęcam Was do zakupu najbliższego numeru "Twórczych Inspiracji". 
Polecam również facebookowy profil tego czasopisma, gdzie na bieżąco możecie śledzić co będzie zawierał kolejny numer. Jestem pewna, że każda osoba lubiąca rękodzieło, znajdzie w "Twórczych inspiracjach" coś dla siebie.

A tak na marginesie, jak Wam się podoba piegowate etui?

Prześlij komentarz