piątek, 14 listopada 2014

Pierwsze Warsztaty Koralikowe

Aż trudno w to uwierzyć, ale już za nami, ależ ten czas leci. Było odlotowo, a wszystko za sprawą uroczych uczestniczek - Pań pozytywnie nastawionych  i wytrwałych w tworzeniu z koralików, których nie zniechęcały nawet małe trudności, które gdzieś tam w trakcie prac się pojawiały. Tak naprawdę te niepowodzenia to integralna część koralikowania, wszystkie przez to przechodziłyśmy, przechodzimy i będziemy przechodzić, nie wszystko co tworzymy od razu jest idealne i takie jakbyśmy sobie tego życzyły. 

Warsztaty odbyły się w pracowni artystycznej, co również sprzyjało pracy w twórczej atmosferze. Wspólnie z Edytą (edyro-koraliki) postanowiłyśmy nie poprzestawać na jednych warsztatach i dlatego zaplanowałyśmy kolejne na połowę grudnia, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Więcej informacji na ten temat już niebawem na naszych blogach i facebookowych profilach.

A tymczasem zobaczcie jak zostały uwiecznione na zdjęciach Pierwsze Warsztaty, dodam iż autorką zdjęć jest moja siostra Kasia. Dzięki siostrzyczko za wkład i zaangażowanie 


Pierwszy etap, nawlekanie
Ha, już wiem z czym to się je :)Pod czujnym okiem Art Vision i edyro-koralikiPierwsza połówka kulki gotowa, czas zabrać się za drugąSzybka kontrola, czy wszystkie koraliki znalazły się w odpowiednim miejscu :)
Praca wre
Ha, ja już mam swoją pierwszą własnoręcznie wykonaną, koralikową bransoletkę :)

Prześlij komentarz